UAH
  • EUR
  • USD
  • GBP
  • CHF
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 10:00–16:00

 

0
Мій кошик

FEDUA

Fedua - це втілення італійських сімейних цінностей. Бренд заснував Luca Gonzini, продовживши справу своєї сім'ї, яка понад 50 років займається виробництвом фарб. Luca додав сімейного бізнесу своїх фарб - запустивши виробництво нешкідливих лаків для нігтів.

«Я завжди багато подорожував для навчання, роботи і натхнення. З кожної поїздки я отримував цінний досвід, який вплинув на моє життя. Це сталося і під час моєї подорожі в Марокко, де мене оточували пейзажі насиченого синього кольору і де горді і спокійні жінки перетворювали Арганова масло в косметику. В той момент я зрозумів, що це моє майбутнє ».

Незвичайна назва «FEDUA» відбувається з регіону Магриб. Натхненний Luca назвав своє дітище на честь красот Марокко, пейзажів Високого Атласу, ночей в пустелі Сахара і площі Медіни в Марракеші.

ВЫГОДЫ

Палітра Non-toxic Оригинальна упаковка
В палитре Fedua 65 оттенков гель-лака:, 28 оттенков лака с гель эффектом и 28 оттенков обычного лака. Каждый сезон палитра лаков пополняется новыми трендовыми цветами. У виробництві бренд Fedua не використовує шкідливих речовин. Суміш не містить толуол, формальдегіди, камфора, формальдегідні смоли, дибутилфталат, метилетилкетону і ксилол. Тому, всі засоби італійського бренду екологічні. Лаки Fedua є повністю безпечними для здоров'я і навколишнього середовища Виробляються відповідно до міжнародних норм і стандартів. Упаковка для лаків нагадує міні-відерце з фарбою. Це елегантний і витончений спосіб презентувати як продукт, так і саму компанію, яка багато років займається виробництвом фарб.
Стійке покриття Cruelty-Free
Інноваційні розробки, дотримання стандартів якості роблять продукцію Fedua унікальною і ексклюзивної. Легкі текстури баз і кольору, висока концентрація пігменту забезпечує, стійке і безпечне покриття. Fedua & ndash; єдиний бренд у світі, який виробляє лаки з найтоншим і стійким покриттям. Перед тим, як продукція Fedua потрапляє на ринок, вона проходить всі необхідні випробування відповідно до стандартів ЄС. Продукція не тестується на тваринах.

 

Розгорнути

Немає товарів

Вгору