Якісні, надійні інструменти для манікюру і педикюру - мрія кожного майстра! А якщо інструменти будуть ще й безпечними для клієнтів - це істотно підвищить довіру до салонів. Бренд PILO4KI представляє авторські, запатентовані одноразові інструменти, які допоможуть майстрам виконувати роботу якісно, ​​зробивши процедури манікюру та педикюру безпечними для здоров'я

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити всю доступну продукцію в будь-якій кількості безпосередньо у виробників. Ми працюємо не тільки по території України, а й висилаємо замовлення в інші країни. Крім того, ви можете придбати SPA-косметику по догляду за шкірою і нігтями від турецького виробника NMP у нас, як у ексклюзивних представників на території України і країн ЄС. Також в каталозі товарів нашого сайту ви знайдете виробників світових брендів, які перевірені якістю і часом. Вся представлена ​​продукція - це преміум сегмент найвищої якості, яка не містить шкідливих речовин, неприємних запахів і не становить загрози для шкіри і дихальних шляхів.
Переходьте на новий рівень надання послуг! Нехай догляд за нігтями, шкірою рук і ніг стане для вас не рутиною, а задоволенням від виконаної роботи! А бренд PILO4KI вам допоможе вибрати якісні, безпечні інструменти!